Konya Perde Yıkama

Konya Perde Yıkama
KONYA PERDE YIKAMA

Perdeler, ev dekoru için vazgeçilmez öğelerden biridir. Perde tül, kumaş ve mekanik olmak üzere üç kategoriye ayrılabilmektedir. Perdelerin evlere şıklık sağlayan en önemli öğelerden biri olması ve perde çeşitlerinin fazlalığı sebebiyle perde yıkama da dikkat isteyen bir iştir. Gerekli özen gösterilmediğinde perdenin ömrü önemli oranda kısalmaktadır. Perde yıkamanın evlerde yapılmasından ziyade işinde uzman perde yıkama firmaları aracılığıyla yapılması günümüz şartlarında sıkça tercih edilen bir durum olmaktadır.

Kumaş ve tül perdelerin ömrünü uzatmak için yıkama esnasında öncelikle temizlik ve bakım talimatlarına özen göstermek gerekmektedir. Perde, sadece kuru temizleme özelliğine sahip ise, perde konusunda uzman temizleme firmalardan hizmet almak büyük önem arz etmektedir. Doğru temizlik firmalarından hizmet alınmaması durumunda perdenin ömrü büyük oranda kısalmaktadır. Konya Perde Yıkama perde yıkama konusundaki uzmanlığıyla büyük bir yer edinmiştir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinerek perdelerin yıllar sonra bile ilk günkü kalitesinde olmasını mümkün kılmaktadır. Eve teslimat ve kurulumla müşteri memnuniyetini merkezine alarak hayatınızı kolaylaştıran bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

Konya Perde Yıkama, işinde uzman ve deneyimli kadrosu ile perde yıkama sektöründe hizmet vermektedir. Perdelerin güvenle emanet edilebileceği Konya Perde Yıkama, güler yüzlü hizmeti uygun fiyatla harmanlayarak Konya’da faaliyet göstermektedir. Firma, tüketici sağlığına büyük önem vererek kaliteli ve sağlığınıza zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri kullanmaktadır.


Hizmetlerimiz

 • Blog Post Image
  Stor Perde Yıkama
  • 30 Ekim 2015

  Stor perde, bir alüminyum boruya kumaşın yaylı veya zincirli bir mekanizmayla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir.

 • Blog Post Image
  Tül Perde Yıkama
  • 30 Ekim 2015

  Tül perde; ince ve transparan görünümlü, ipek, keten gibi çeşitleri bulunan perde çeşididir.

 • Blog Post Image
  Zebra Perde Yıkama
  • 30 Ekim 2015

  Zebra perde; stor perdenin bir çeşidi olan, çizgili görünümünden dolayı zebra ismini almış mekanik perde çeşididir.